Kontakt oss

Kontakt en av våre ansatte

Tommy Bergsjøbrenden

• Salg og Administrasjon
tommy@amsupport.no
Tlf: +47 957 08 937

Magnus Bergsjøbrenden

• Service, Support og Montering
magnus@amsupport.no
Tlf: +47 918 56 337

Stian Tesdal

• Service, Salg og Support
stian@amsupport.no
Tlf: +47 469 63 126

Raymond Tesdal

• Service, Salg og Support
raymond@amsupport.no
Tlf: +47 918 31 216

Hans Petter Røsrud

• Salg
hp@amsupport.no
Tlf: +47 920 17 917

Ståle Velure

• Service, Support og Montering
sv@amsupport.no
Tlf: +47 412 30 082

Kenneth Sørdalen

Stavanger • Service, Salg, Support og Montering
Kenneth@amsupport.no
Tlf: +47 418 094 53

Kent Tesdal

• Service, Salg og Support
kent@amsupport.no
Tlf: 95101950